firma

Dziękujemy Ci za odwiedzenie naszej strony internetowej! Masz ochotę poznać nas bliżej?

Od 1999 roku jesteśmy związani z rynkiem IT. Swoją przygodę zaczynaliśmy od salonu komputerowego z serwisem.

Dziś jest nam niezmiernie miło słyszeć: "...u was kupowałem swój pierwszy komputer i działał bardzo długo.." Cieszy nas fakt, że są z nami klienci tak długi okres czasu, i o to chcemy dbać!

Na przestrzeni lat, wprowadzaliśmy kolejne usługi. Zmienialiśmy się dla Was! Nadal siedzibę mamy w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Sulejowskiej 10, ale robimy trochę więcej...

co oferujemy?

  • swoje wieloletnie doświadczenie
  • obsługę kompleksową firm
  • starannie wyselekcjonowane produkty
  • rzetelnie wykonane usługi
  • innowacyjne rozwiązania dla firm
  • fachowe doradztwo
  • dogodne warunki współpracy

Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Wykonujemy kompleksowe usługi dla naszych klientów, od kupna sprzętu komputerowego, dobór i instalację oprogramowania (w tym programu księgowego), usługi serwisowe, aż po zbudowanie i wdrożenie strony internetowej/ sklepu, a także opiekę kadrowo-księgową.

Szczególnie często korzystają z tej możliwości nowo powstające firmy.

strategia

Działamy głównie na rynku lokalnym, choć dzięki zaufaniu naszych klientów, usługi swoje świadczymy także poza granicami województwa czy kraju.

Nasza strategia była tworzona z myślą o kliencie. Staramy sie zapewnić jak najwyższy poziom usług, wybierając sprawdzonych i niezawodnych partnerów handlowych.
Nadal rozwijamy się, poszukujemy nowych rozwiązań aby sprostać aktualnym potrzebom rynkowym.

Chcemy przedstawić gotowe rozwiązania, które możecie wdrożyć w swojej firmie, przy równoczesnej optymalizacji kosztów, zachowując funkcjonalność, wygodę i prostotę.

I w tym celu poszerzyliśmy zakres działalności o całkowicie nowy sektor e-księgowość! Idealne rozwiązanie dla micro, małych i średnich firm, poszukujacych zewnętrznej obsługi. Choć korzystają z naszych rozwiązań i spółki.

Przekazujesz dostęp do programu księgowego - a my zajmiemy się obsługą kadrowo-księgową. Bez papierów, dokumentów - szybko, sprawnie i na miarę XXI wieku.